Toleriane Caring Wash – 400ml

2 Orders
#La Roche Posay 057
In stock
3,080L

Description

Toleriane Caring Wash

400ml

Toleriane Caring Wash:  Ky pastrues ditor i fytyrës për lëkurë normale deri në të thatë heq butësisht përbërjen e fytyrës dhe syve, papastërtitë dhe papastërtitë. Formula e saj e butë e kremit ndihmon në rikthimin e rehatisë së lëkurës dhe ruan lagështinë thelbësore, duke e lënë lëkurën të ndihet komode dhe e hidratuar.

Përbërësit:
-Qeramid-3
-Niacinamide
-Glicerinë
-Ujë termik prebiotik La Roche-Posay

Përfitimet:
-Pastruesi i fytyrës heq papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe përbërjen e fytyrës dhe syve.
-Mban barrierën e lëkurës.
-Lë lëkurën të ndihet e pastër pa mbetje.
-Cilësi krem qumështi.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toleriane Caring Wash – 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by