Toleriane Maskara Extension

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Toleriane Maskara Extension

6.9ml

Projektuar posaçërisht për të qenë i sigurt për t’u përdorur për ata me sy të ndjeshëm dhe mbajtës të lenteve të kontaktit. Guxoni të mbani grim me bojë për vetulla La Roche-Posay Toleriane Extension, për qerpikë me pamje më të gjatë. Formula e serumit rigjallërues siguron tolerancë të lartë. Mbulim i plotë për sy të ndjeshëm pa kompromentuar gjatësinë ose vëllimin. Furçë me tolerancë të lartë edhe për sytë më të ndjeshëm. Qerpikët duken të përforcuar dhe të përcaktuar në çast dhe ndihen të mbrojtur. Formula përgjegjëse për lëkurën siguron veshin afatgjatë, ndërsa është ende e lehtë për tu hequr. E rehatshme deri në 16 orë, edhe në lëkurë të ndjeshme. Pas 2 javësh qerpikët ndihen të forcuar.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by