Toleriane Maskara Volume

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Toleriane Maskara Volume

6.9ml

Amplifikoni qerpikët tuaj me La Roche-Posay Toleriane Volume, një formulë e ndërtuar e krijuar për t’iu përshtatur nevojave të syve të ndjeshëm.

Krijuar për të siguruar rehati ekstreme për sytë reaktivë, përfshirë mbajtësit e lenteve të kontaktit, kjo formulë voluminoze dendëson dhe ndërton pamjen e qerpikëve tuaj pa i rënduar ato.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by