Toleriane Sensitive Cream

0 Orders
#
In stock
2,975L

Description

Toleriane Sensitive Cream

40ml

Kremi i ndjeshëm La Roche-Posay Toleriane është një krem rigjenerues i përshtatshëm për të gjithë familjen që përmban prebiotikë për të zvogëluar ndjeshmërinë.E disponueshme në tre cilësi të ndryshme për lloje të ndryshme të lëkurës, Toleriane Sensitive tani përfshin prebiotikë për rigjenerimin e thellë të lëkurës së ndjeshme. Me një formulë shumë të plotë që ndihmon në qetësimin dhe rigjenerimin e lëkurëve të ndjeshme, u formulua për t’u përdorur nga e gjithë familja dhe është testuar tek foshnjat nga mosha 3 muajshe. Kjo formulë siguron 48 orë hidratim dhe zvogëlon të gjitha shenjat e shqetësimit dhe ndjeshmërisë së lëkurës.

Karakteristikat:
-Cilësi: krem;
-Çështjet e lëkurës: ndjeshmëria, lëkura e dëmtuar;
-Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
-Mosha: 3 muaj+;
-Lloji i lëkurës: lëkurë normale, përfshirë ndjeshmërinë;
Përfitimet kryesore: Mund të përdoret tek foshnjat nga 3 muaj, zvogëlon ndjeshmërinë, hidraton lëkurën;
Formuluar pa: Aromë, Alkool, Parabene.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by