Toleriane Sensitive Riche

0 Orders
#
In stock
2,975L

Description

Toleriane Sensitive Riche

40ml

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Rich është formula e re nga La Roche Posay që trajton lëkurën shumë të ndjeshme. E disponueshme në tre cilësi të ndryshme për lloje të ndryshme të lëkurës, Toleriane Sensitive tani përfshin prebiotikë për rigjenerimin e thellë të lëkurës së ndjeshme. Me një formulë shumë të plotë që ndihmon në qetësimin dhe rigjenerimin e lëkurëve të ndjeshme, u formulua për t’u përdorur nga e gjithë familja dhe është testuar tek foshnjat nga mosha 3 muajshe. Kjo formulë siguron 48 orë hidratim dhe zvogëlon të gjitha shenjat e shqetësimit dhe ndjeshmërisë së lëkurës.

Karakteristikat:
-Cilësi: balsam;
-Çështjet e lëkurës: ndjeshmëria, lëkura e dëmtuar;
-Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
-Mosha: 3 muaj+;
-Lloji i lëkurës: lëkurë e thatë, përfshirë ndjeshmërinë;
Përfitimet kryesore: Mund të përdoret tek foshnjat nga 3 muaj, zvogëlon ndjeshmërinë, hidraton lëkurën;
Formuluar pa: aromë, alkool, parabene.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by