Toleriane Soin Lavant 200ml

0 Orders
#
In stock
2,050L

Description

Toleriane Soin Lavant

200ml

Përmban vetëm një surfaktant, ky trajtim i ri pastrimi ju lejon të pastroni në mënyrë efektive, pa e tharë ose irrituar lëkurën. E pasuruar me glicerinë dhe niacinamide, lëkura hidratohet dhe zbutet pas pastrimit. Uji termal La Roche-Posay që përmban rikthen barrierën e lëkurës dhe mbron lëkurën më të brishtë.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Formulimi

Open chat
Powered by