Toleriane Teint Mineral

0 Orders
#
In stock
3,680L

Description

Toleriane Teint Mineral

9.5g

TOLERIANE TEINT MINERAL nga La Roche Posay. Përsosja e pluhurave kompakt për lëkurën normale dhe të kombinuar.

Këto pluhura kompakt ndihmojnë në zbutjen, pastrimin dhe mbulimin e papërsosmërive të lëkurës, duke u dhënë atyre një ngjyrë të këndshme. Cilësia e saj pluhur mineral ofron mbulimin e një fondacioni me avantazhin se nuk bllokon poret.

Falë formulës së tij të tolerancës së lartë me trajtim, papërsosmëritë e vogla të pranishme në lëkurë do të korrigjohen ditë pas dite derisa të mos ekzistojnë.

Pas përdorimit, lëkura është e lëmuar, uniforme dhe pa shkëlqim gjatë gjithë ditës.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by