TRIPLE A RETINOL BALM 50ML

0 Orders
#Phyris 010
In stock
8,268L

Description

TRIPLE A RETINOL BALM

Rigjallëron për 24 orë. Redukton rrudhat dhe linjat fine, për një lëkurë rinore. Për lëkurë të stresuar, të yndyrshme dhe të kombinuar.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t dhe një kremi të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një sasi sa madhësia e kokrrës së lajthisë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRIPLE A RETINOL BALM 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by