TRIPLE A RETINOL FORMULA 50ML

0 Orders
#Phyris 008
In stock
6,084L

Description

TRIPLE A RETINOL FORMULA

Redukton intensivisht rrudhat dhe linjat fine. Qetëson lëkurën dhe e hidraton atë. Për një kujdes të mëndafshtë dhe lëkurë të butë.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe SOMI-t, aplikoni një sasi të vogël në fytyrë, qafë dhe dekolte. Pas këtij procesi aplikoni një krem përkujdesës.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRIPLE A RETINOL FORMULA 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by