TRIPLE A RETINOL MASK 75ML

0 Orders
#Phyris 007
In stock
4,680L

Description

TRIPLE A RETINOL MASK

Maskë përkujdesëse me efekt të menjëhershëm lifitng. Rezultati është lëkurë më e butë me konture më të dukshme. Për një hidratim perfekt të sipërfaqes së lëkurës.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas pastrimit dhe SOMI-t, aplikoni një shtresë në sipërfaqen e lëkurës, së qafës dhe dekoltesë. Pas 10-20 minutash pastroheni me një pëlhurë të lagur.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRIPLE A RETINOL MASK 75ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by