Trixera Nutrition Cream De Douche

0 Orders
#
In stock
2,300L

Description

Trixera Nutrition Cream De Douche

500ml

TRIXERA NUTRITION DOWER CREAM 500ML AVENE pastron dhe hidraton në një hap të vetëm duke mbrojtur lëkurën e ndjeshme, zbut ngushtësinë e lëkurës menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme.

Formuluar pa sapun

Perdorimi:
Aplikojeni në lëkurë të lagur. Shpëlajeni tërësisht dhe thajeni butësisht.

Nuk pickon sytë ose zonat e jashtme intime.

Ingredientet:
Uji Termal i Avene (Avene Aqua), Glicerinë, Uji (Aqua), Prunus Amygdalus Dulcis (Bajame e ëmbël), Vaj (Vaji Prunus Amygdalus Dulcis), Natriumi Decyl Glucoside, Lauroyl Methyl Isethionate, Disodium Cocoamphry Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Acid Citric, Coco-Glucoside, Aroma (Parfum), Glyceryl Oleate, Gliceridet e Palmave të Hidrogjenizuara, Citrate Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium, Chloride Lauric Acid, Acidium, Pod-Acid, Acidium, Tride, Acid, Tridium, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid, Acid dhe Side , Trisodium, Ethylenediamine Disuccinate

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

Jo komedogjene.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by