Trudi Kolonje me Permbajtje Mjalti dhe Lule

0 Orders
#Trudi 004
In stock
990L

Description

Kolonje me permbajtje mjalti dhe lulesh

E pershtatshem per lekuren e ndjeshme te bebeve tuaja

Shishja ka nje sasi prej 100ml

Mban lekuren e femijes te bute dhe plot freski per shkak edhe te perbereseve me pak perqindje alkoli

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Kolonje me Permbajtje Mjalti dhe Lule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by