Trudi Krem Hidratant Qetesues

0 Orders
#Trudi 005
In stock
450L

Description

Krem hidratues per qetesimin e lekures se bebes

I markes Trudi me nje sasi prej 100ml me propolis

Vepron shpejt dhe eshte teper efektiv pasi permban shume substanca qetesuese

Kryesisht perdoret gjate ekspozimit ne ere, diell apo ftohte, per skuqjen e fytyres apo te duareve te femijes

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Krem Hidratant Qetesues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by