Trudi Letra te Lagura me Permbajtje Pambuku

0 Orders
#Trudi 006
In stock
190L

Description

Letra te lagura me permbajtje pambuku

Prodhim i markes Trudi me arome nektarine lulesh

Paketimi permban 20 peceta antibakteriale

Paston dhe mban te bute lekuren e femijes tuaj per shkak edhe te perberjes se pambukte

E testuar dermatologjikisht

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Letra te Lagura me Permbajtje Pambuku”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by