Trudi Pelena 15-30 kg x 14 cope

0 Orders
#Trudi 009
In stock
690L

Description

Panolina te markes Trudy shume te rehatshme per femijen tuaj me nje shtrese te dyfishte per thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi Trudy permban 14 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 15 deri ne 30 kg.

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj

Nje nga pelenat me te mira qe mbron lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Numri

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Pelena 15-30 kg x 14 cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

, ,
Open chat
Powered by