Trudi Sapun Likuid Delikat me Mjalte

0 Orders
#Trudi 012
In stock
590L

Description

Sapun i lengshem per larjen e bebes

Me perberje mjalti nga lulet dhe ekstrakt portokalli

Delikat per lekuren e femijes, e lan e pastron ne thellesi dhe njekohesisht e mban mjaft te bute

Sapuni ka nje sasi prej 250ml dhe mund te perdoret per dush per te gjitha llojet e lekures

I testuar dermatologjikisht

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Sapun Likuid Delikat me Mjalte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by