Trudi Sapun Likuid me Mjalte dhe Shume Lule

0 Orders
#Trudi 013
In stock
890L

Description

Praktike çdo here qe duhet te pastroni duart dhe pjeset e tjera te trupit te femije.

Fluidolatte Soap Delicate Trudi Baby Care permban vetem detergjente delikate qe rrjedhin nga perpunimi i kokosit.

Perberja e saj eshte e bazuar ne mjaltin e mijra luleve me vetite zbutese dhe zbutese.

Eshte veçanerisht e pershtatshme per perdorim te perditshem.

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Sapun Likuid me Mjalte dhe Shume Lule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by