Trudi Shampo Late me Polene te Luleve

0 Orders
#Trudi 014
In stock
1,190L

Description

Shampo per femije, permban vetem detergjente delikate qe rrjedhin nga perpunimi i kokosit.

Nje shampo e embel, natyrale qe nuk irriton syte e femijeve dhe eshte delikate ne trajtimin e flokeve.

Perberja baze e shampos eshte poleni i luleve e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Shampo Late me Polene te Luleve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by