Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli

0 Orders
#Trudi 016
In stock
1,190L

Description

Shampo per bebe e permbajtje qumeshti mjalti dhe portokalli

Me perberje neutrale qe nuk demton lekuren e femijes tuaj

Projektuar per te eleminuar rrezikun e acarimit te lekures

Zbut, qeteson dhe relakson lekuren e bebes

E pershtasthme per bebet tuaja. Perdoreni ne dushin e mbremjes per nje gjum te qete

Sasia 500ml

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by