Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli

1 Orders
#Trudi 015
In stock
690L

Description

Shampo ultra delikate e markes Trudi me permbajtje mjalti dhe portokalli

E pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj

Ka ne perberje gjithashtu nje lloj detergjenti qe rrjedh nga perpunimi i palmes se kokosit

Me nje sasi prej 250ml, kjo shampo me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

Ky produkt eshte i pershtatshem per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban

Per femije nga te porsalindurit e siper

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by