Trudi Shampo me Poliene te Luleve

0 Orders
#Trudi 017
In stock
690L

Description

Shampo me ekstrakte poliene te luleleve

Me nje sasi prej 250 ml kjo shampo permban agjente pastrimi delikat qe rrjedhin nga palmat e koksit

Shampo ultra delikate e markes Trudi eshte e pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj

Me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.
Ky produkt eshte i pershtatshem per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban. Per femije nga te porsalindurit e siper

Brand

Trudi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trudi Shampo me Poliene te Luleve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by