Ultra Comfortable Face Cream

0 Orders
#
In stock
4,200L

Description

Ultra Comfortable Face Cream

50ml

E mbushur me përbërës ngushëllues për lëkurën, ky krem luksoz ushqyes i mëndafshtë ditor me vaj mjalti dhe të çmuar ndihmon në rimbushjen e lipideve, në zbutjen dhe mbrojtjen e lëkurës. Punon për të zvogëluar ndjesitë e thata dhe të shtrënguara të lëkurës dhe ndihmon në mjegullimin e skuqjes ditë pas dite.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by