Ultra Comforting Face Balm

0 Orders
#
In stock
4,200L

Description

Ultra Comforting Face Balm

50ml

Balsami NUXE Rêve de Miel Ultra Comforting Face është një balsam ultra i pasur që ushqen, zbut dhe riparon lëkurën shumë të thatë. Meqenëse lëkura e fytyrës është shumë e ekspozuar ndaj agresioneve të jashtme, ajo tenton të pësojë dëme më të mëdha gjatë dimrit; rritet e thatë dhe e brishtë, deri në një pikë ku mund të vëreni plasje ose shkallëzim. E formuluar veçanërisht duke pasur parasysh këtë çështje, ky krem ultra-ushqyes përmban një strukturë ngushëlluese që mbështjell lëkurën tuaj në fuqinë riparuese të mjaltit, propolisit dhe vajrave të çmuar. Formula e pasur rimbush filmin hidrolipidik të lëkurës në mënyrë që ta mbrojë atë nga agresionet e jashtme; në të njëjtën kohë, ndihmon në qetësimin e zonave të ashpra, të kuqe dhe të acaruara. Aroma e shëndetshme, e cila kombinon ëmbëlsinë e mimozës dhe heliotropit me ngrohtësinë e mjaltit dhe vaniljes, kontribuon në efektin mbështjellës, duke ju ofruar rehati afatgjatë, gjatë gjithë ditës.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by