Ultra Fresh Cleansing Gel Mask

0 Orders
#
In stock
3,350L

Description

Ultra Fresh Cleansing Gel Mask

150ml

Maska Xhel Pastruese Ultra-Fresh NUXE Very Rose është e përkryer për të pastruar thellësisht lëkurën tuaj dhe për të hequr në mënyrë efektive ato papastërti kokëfortë siç janë grimcat e ndotjes, gjurmët e make-up-it dhe dhjamin e tepërt. Cilësia e tij unike e xhelit të shkrirjes mund të përdoret drejtpërdrejt në dush dhe do t’ju japë një ndjesi të menjëhershme të freskisë. Së bashku me një aromë delikate, të freskët dhe delikate të trëndafilit, ajo është në gjendje t’ju ofrojë një përvojë të mrekullueshme shqisore. Por përveç formulës së saj të këndshme, ajo gjithashtu zbut dhe rehaton lëkurën duke forcuar barrierën e lëkurës. Përmban Ujë Trëndafili Floral dhe Kompleksi Skin-Respect, kjo maskë xhel ka jo vetëm aftësinë për të ndihmuar në parandalimin e thatësisë, por gjithashtu mbron lëkurën nga burimet mjedisore të acarimit. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme, është plotësuesi perfekt i rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by