Ultra-Moisturizing Cream Light

0 Orders
#
In stock
2,300L

Description

Ultra-Moisturizing Cream Light

40ml

Topicrem Light Ultra-Moisturizing Light Cream 40ml me cilësi të freskët është një krem i rekomanduar për të hidratuar, mbrojtur dhe qetësuar lëkurën e ndjeshme, normale ndaj lëkurës së kombinuar. Ideale për të gjithë familjen falë formulës së saj unike, ky krem përmban një koktej përbërësish aktivë fiziologjikisht të pranishëm në lëkura: ure dhe glicerinë, të kombinuara me një lipid biomimetik për të mbrojtur dhe qetësuar. Lëkura hidratohet për 24 orë. Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik. Jo komedogjene. Pa parabenTopicrem Light Ultra-Moisturizing Light Cream 40ml

Përbërësit:
Aqua, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), isopropyl Isostearate, Glycerin, Octodecyl PCA, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Urea, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Biosaccharide, Gum-1, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Chlorophenesin, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance)

Udhëzimet:
Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by