Ultra-Moisturizing Serum

0 Orders
#
In stock
3,500L

Description

Ultra Moisturizing Serum

30ml

-Trajtim ultra hidratues për njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar.
-Ky serum hidraton thellë për 24 orë.
-Përveç kësaj, ajo optimizon rinovimin e qelizave për të parandaluar plakjen e parakohshme të lëkurës dhe i jep asaj shkëlqim dhe gjallëri.
-Veryshtë shumë e ftohtë dhe e lehtë.
-Pa silikone. Pa parabene. Jo komedogjene.
-I testuar dermatologjikisht.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by