Ultra Nourishing Lip Balm

0 Orders
#
In stock
1,800L

Description

Ultra Nourishing Lip Balm

15gr

Një përqendrim i vetive të dobishme, ky balsam riparues i buzëve kombinon mjaltin, vajrat botanikë dhe propolisin, një përbërës i rrallë dhe i çmuar i zgjoit të bletëve për të qetësuar menjëherë, për të siguruar ushqim intensiv dhe për të riparuar buzët tuaja shumë të thata dhe të dëmtuara. Cilësia e shkrirjes dhe aroma e grejpfrutit e bëjnë atë të domosdoshme për t’u marrë kudo që të shkoni.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by