Ultralift Serum

0 Orders
#
In stock
4,600L

Description

Ultralift Serum

30ml

Serumi forcues efektiv i Fytyrës/Qafës që krijon një film i cili zvogëlon dukshëm shfaqjen e vijave të imta dhe rrudhave për lëkurën më të lëmuar menjëherë.
Ofron përfitime shtrënguese dhe forcuese të lëkurës ndërsa gjithashtu ofron lëkurë dukshëm më të lëmuar duke zvogëluar pamjen e vijave të imëta.
Formula e saj e krijuar posaçërisht heq konturet e faqeve, mjekrës dhe nofullës, zbut papërsosmëritë dhe minimizon rrudhat.
Ajo funksionon si një bazë perfekte make-up që mbulon papërsosmëritë dhe shenjat e sipërfaqes. Grimi i aplikuar mbi të, e bën fytyrën të duket kadife dhe mat.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by