UR-10 Anti-Roughness Smoothing Cream

0 Orders
#
In stock
2,500L

Description

UR-10 Anti-Roughness Soothing Cream

200ml

-I pasuruar me ure (10 përqind) dhe dyll bletësh (cilësi farmaceutike).
-Hidratim 24 orë: hidratues shumë efektiv.
-Rivendos filmin mbrojtës të lëkurës. Ushqen intensivisht dhe i sjell të gjithë komoditetin lëkurës së thatë.
-Mos e aplikoni në fytyrë, në lëkurë të plagosur. Mos e aplikoni në lëkurën e fëmijëve nën 3 vjeç
-Aromë pa alergji. Hipoallergjike. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe të ashpër

 

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by