Urban Balmy Touch

0 Orders
#
In stock
5,040L
Clear selection

Description

Urban Balmy Touch

20ml

 

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Kodi

,

Open chat
Powered by