URELIA 10 150 ML

0 Orders
#Isis Pharma 013
In stock
1,480L

Description

URELIA 10 -Përdoret për lëkure të thatë me tendencë për keratosis. Krem trupi emolient me efekt të zgjatur 10% URE, 150ml.

  • Hidraton lëkuren thellësisht
  • Eliminon qelizat e vdekura
  • Veprim rimbushës lipidik

Mënyra e përdorimit: Përdoret disa herë në ditë në fytyrë të thatë dhe të pastër.

– 0% paraben

– 0% phenoxyethanol

– fragrance free

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “URELIA 10 150 ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by