URELIA 50 40 ML

0 Orders
#Isis Pharma 012
In stock
1,480L

Description

URELIA 50 -Përdoret në hiperkeratizim. Balsam hidratues për trupin me 50% ure, 40 ml.

  • Veprim keratolitik intensiv
  • Efekt zbutës dhe antipruritik
  • Rikthen funksionin barriere të lëkurës.

Mënyra e përdorimit: Një herë në ditë në vendet e prekura.

– 0% paraben

– 0% phenoxyethanol

– fragrance free

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “URELIA 50 40 ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by