Urinal Akut

0 Orders
#Walmark 002
In stock
1,357L

Description

Urinal Akut me një formulë të përmirësuar ofron ndihmën e parë për problemet akute që kërkojnë kujdes të shpejtë dhe efikas. Ajo përmban përbërës aktiv CystiCran® të përqendruar, ekstrakt cranberry (Vaccinium macrocarpon) me një përmbajtje të garantuar prej 36 mg PAC (proanthocyanidin) në një tabletë. Ato janë një burim i pasur i bioflavonoideve, komponimeve fenolike dhe substancave të tjera natyrore. Ato përmbajnë antioksidantë natyralë që ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave dhe indeve nga radikalet e lira. Teknologjia e përpunimit unik të boronicës në formën e ekstraktit CystiCran® siguron cilësinë dhe përmbajtjen e përbërësve aktivë. Urinal Akut është efektiv që nga dita e parë e përdorimit.

Efektet:

– Invitro jep një efekt anti-ngjitës të baktereve në muret e traktit urinar pas përdorimit të boronicës

– Kontribuon në normalitetin e traktit urinar

– Ndihmon për të mbajtur të shëndetshëm fshikëzën dhe traktin e  poshtëm urinar

– Vitamina D shërben për të ruajtur funksionimin normal të sistemit imun

Lehtëson shumë shpejt djegien dhe urinimin e shpeshtë.

Mënyra e përdorimit: Vetëm 1 tablete në ditë, e shoqëruar me ujë.

I sigurt për gratë shtatzëna dhe laktacionin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Urinal Akut”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by