Viaderm Complete (Multivitamina)

0 Orders
#Walmark 001
In stock
1,716L

Description

Viaderm Complete

përmban substanca aktive të cilat, ndryshe nga produktet kozmetike, veprojnë brenda trupit, në shtresat e thella të lëkurës ku paraqitet problemi dhe për këtë arsye efekti i tyre është më i gjatë. Marrja e rregullt e këtyre substancave ndihmon për të mbajtur flokët, lëkurën dhe thonjtë tuaj të shëndetshëm dhe të bukur. Viaderm Complete përmban: Metioninë, biotinë, silikon, ndihmon në përmirësimin e vëllimit të flokëve, fuqisë dhe fleksibilitetit dhe kontribuon së bashku për të ulur humbjen e flokëve dhe për të nxitur rritjen e tyre përsëri. Ekstrakti i naftës pupal, silic, niacin, zink, mbron qelizat nga plakja, nxit elasticitetin e lëkurës, hidraton dhe zvogëlon rrudhat. Bakri, përbërësi thelbësor për formimin e thonjve, forcimin dhe qëndrueshmërinë e tyre. Vitamina A dhe E janë antioksidant të rëndësishëm që mbrojnë trupin kundër radikalëve të lira.

Dozimi: 2 kapsula në ditë, me shumë ujë. Merreni të paktën një muaj, rekomandohet përdorimi afatgjatë për rezultatet më të mira.

Paketa: 30 kapsula

Shënim: Suplementi ushqimor, jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Nuk përdoret për të zëvendësuar dietën e ndryshme ditore. Mbajeni jashtë mundësive të kapjes dhe prekjes nga fëmijët. Ruheni në një vend të thatë dhe të errët në temperatura deri në 25° C.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Viaderm Complete (Multivitamina)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by