Deodorant Anti-Transpirant 48H Spray

0 Orders
#Vichy 033
In stock
1,800L

Description

Deodorant Anti-Transpirant 48H Spray

Deodorant në formë spraji Vichy

125ml

Përshkrimi:

Deodorant me një efikasitet që zgjat 48 orë. Rregullon djersitjen dhe bën që lëkura të marrë frymë lirisht. Përthith lagështinë dhe largon erën e keqe. Mund të përdoret dhe nga personat me lëkurë shumë të ndjeshme. Nuk përmban alumin. Nuk përmban alkool. Nuk le njolla të bardha në rroba. Pa parabene. Testuar dermatologjikisht. Testuar për alergji.

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurë të thatë, në një distancë prej rreth 15cm larg nga lëkura.

Përbërësit:

Isobutane, Dimethicone Aluminum Chlorohydrate, Triethyl Citrate, Dimethiconol, Isopropyl Palmitate, Parfum (Fragrance), Perlite, Stearalkonium Bentonite.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Deodorant Anti-Transpirant 48H Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by