Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo

0 Orders
#Vichy 037
In stock
2,000L

Description

Dercos Anti – Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm

200ml

Formulim me veprim të dyfishtë: -lufton zbokthin në sajë të seleniumit në përmbajtje; -parandalon rishfaqjen e tij, në sajë të Cohesyl-it; I përshtatshëm për t’u përdorur nga femrat dhe nga meshkujt që kanë zbokth të yndyrshëm të shoqëruar me irritime. I pasur me ujin termal Vichy. Pa parabene. Testuar dermatologjikisht. Hipoalergjik.

Përdorimi:

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit:

AQUA / WATER – SODIUM LAURETH SULFATE – COCO-BETAINE – CETYL ALCOHOL – HYDROXYSTEARYL CETYL ETHER – CARBOMER – CI 19140 / YELLOW 5 – CITRIC ACID – DIMETHICONE – 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL – PPG-5-CETETH-20 – PROPYLENE GLYCOL – SALICYLIC ACID – SELENIUM SULFIDE – SODIUM CHLORIDE – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM HYPOCHLORITE – PARFUM / FRAGRANCE

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by