Ideal Soleil Fresh Hydrating Milk SPF 30

0 Orders
#Vichy 015
In stock
3,600L

Description

Ideal Soleil Fresh Hydrating Milk SPF 30

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup

300ml

Përshkrimi:

Formulim i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Përdoret jo vetëm për të rritur, por edhe për fëmijë. Mbron lëkurën nga rrezatimi diellor, parandalon dukurinë e fotoplakjes dhe hiperpigmentimit. I pasur me ujin termal Vichy. Pa parabene. Testuar dermatologjikisht. Testuar në lëkurë të ndjeshme. Testuar për alergji.

Përdorimi:

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikohet disa herë gjatë ditës, në varësi të ekspozimit.

Përbërësit:

Aqua, C-12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Propylene Glycol, Isohexadecane, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoymethane, Nylon-12, Octocrylene, Zea Mays Stays/Corn Starch, Alcohol Denat., Potassium Cetyl Phosphate, Synthetic Wax, Ethylhexyl Triazone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Disodium EDTA, Drometrizole Trisiloxane, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, PEG-100 Stereate, Phenoxyethanol, Silica, Stearic Acid, Tocopherol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance).

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ideal Soleil Fresh Hydrating Milk SPF 30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by