Idealia Energisant Cream Normal to Combination Skin

0 Orders
#Vichy 011
In stock
4,400L

Description

Idealia Energisant Cream Normal to Combination Skin

Krem anti-age ushqyes dhe energjizues për lëkurë normale mikse

50ml

Përshkrimi:

Formulim në formë xhel-kremi, që absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe i dhuron asaj një ndjesi freskie. Kombinimi i ekstrakteve të boronicës me ekstraktet e çajit të zi dhe një sërë përbërësish të tjerë i jep këtij formulimi veti: -të ngushtojë poret; -të rikthejë shkëlqimin e humbur të lëkurës; -të zbehë rrudhat. I pasur me ujin termal Vichy. Me vetëm disa aplikime lëkura rifiton shkëlqimin e humbur. I testuar dermatologjikisht. Hipoalergjik. Pa parabene.

Përdorimi:

Aplikohet në zonën e fytyrës dhe qafës të pastruar paraprakisht.

Përbërësit:

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Parfum.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Lëkurë mikse

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Idealia Energisant Cream Normal to Combination Skin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by