Idealia Radiance Boosting Antioxidant Serum

0 Orders
#Vichy 002
In stock
5,850L

Description

Idealia Radiance Boosting Antioxidant Serum

30 ml

Serum për një lëkure ideale. Pamje e freskët e lëkurës, ngjyrë e njëtrajtëshme, linja të shplodhura, pore të ngushta.

Vetëm 8 ditë pas përdorimit te serumit, vihet re zvogëlim i dukshëm i poreve,

përmirësim i teksturës se lëkurës si dhe rikthim i shkëlqimit të saj.

Lehtësisht i absorbueshem.

Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm si stresi dhe ndotja.

Përmban:

  • ekstraktet e rrënjës së bimës Licorice me veti antioksiduese,
  • adenozinë me efekt antirrudhë, e cila përmirëson elasticitetin e lëkurës,
  • Ujin e mineralizuar Vichy i cili forcon barrierën e lëkurës.

I përshtatshëm edhe për lëkurat sensitive.

 

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

I përshtatshëm për

Veprimi

, , ,

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Idealia Radiance Boosting Antioxidant Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by