Purete Thermale Fresh Cleansing Gel

0 Orders
#Vichy 050
In stock
2,050L

Description

Purete Thermale Fresh Cleansing Gel

Xhel larës për çdo lloj lëkure

200ml

Përshkrimi:

Formulim i përshtatshëm për të pastruar plotësisht lëkurën. Largon make-up-in dhe njëkohësisht zbut lëkurën, duke lënë një ndjesi freskie. Në sajë të Purisoft, një ekstrakti të marrë nga farat e bimës Moringa, largon pluhurat dhe papastërtitë e tjera nga lëkura. Bima e moringës njihet gjithashtu për vetinë e saj për të pastruar ujin e ndotur. I pasur me ujin termal Vichy. Pa parabene. Testuar dermatologjikisht. Testuar për alergji. Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi:

Aplikohet xheli në lëkurën e lagur paraprakisht. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit:

AQUA / WATER • GLYCERIN COCO-BETAINE • SODIUM COCOYL GLYCINATE • PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE • SODIUM CHLORIDE • DIPROPYLENE GLYCOL • LAURIC ACID • TRIETHANOLAMINE • MORINGA PTERYGOSPERMA SEED EXTRACT • PHENOXYETHANOL • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • TETRASODIUM EDTA • PARFUM / FRAGRANCE • CODE F.I.L . B169679/1

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Purete Thermale Fresh Cleansing Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by