Vitabrid C12 Spot Powder/Essence

0 Orders
#Vitabrid 004
In stock
6,865L

Description

Vitabrid C12 Spot Powder

1.2 g

Vitabrid C12 Essence

30 ml

Vitabrid C12 Spot Powder:

  • Shpërndan vitaminën C aktive thellë në lëkurë duke pastruar dhe korrigjuar efektivisht lëkurën.
  • Ofron një kontroll të shkëlqyer të sebumit, ka efekte anti-bakteriale, dhe redukton kohën e shërimit të zonave problematike.
  • Ky solucion i sigurt ndihmon në pastrimin e lëkurës pa efekte anësore.

Vitabrid C12 Essence:

  • Esence e formuluar specifikisht për tu përdorur me pudrën kundër njollave
  • Vitabrid C12, kontrollon balancën yndyrë-lagështi duke zbutur dhe hidratuar lëkurën dhe i jep një pamje të pastër dhe të shëndetshme.

Mënyra e përdorimit: 

Aplikojeni në fytyrë dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Brand

Vitabrid

Additional information

Formulimi

,

Veprimi

, ,

Sasia

1.2 g, 30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitabrid C12 Spot Powder/Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by