Vitabrid Dual Mask

0 Orders
#Vitabrid 002
In stock
3,900L

Description

Vitabrid Dual Mask

30 ml

Një mrekulli për kujdesin e lëkurës në një shtresë të vetme

Peptibrid dhe kremi i pasur me lëndë ushqyese rrisin qëndrueshmërinë e lëkurës.

  • Shpërndarja e lartë e lëndëve ushqyese dhe hidratim i thellë
  • Përbehet vetëm nga përbërës të sigurt
  • E sigurt për tu përdorur në lëkurë të ndjeshme
  • Shtresë me mikrofibra e cila ngjitet në mënyrë perfekte në lëkurë

Redukton shenjat e moshës, linjat, dehidratimin. Ushqen dhe rigjallëron lëkuren.

Brand

Vitabrid

Additional information

Formulimi

Veprimi

, ,

Sasia

30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitabrid Dual Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by