VITISKIN

0 Orders
#Isis Pharma 004
In stock
2,964L

Description

VITISKIN– Hidroxhel depigmentues dhe rregullues i lëkurës

  • Ndihmon në ripigmentimin e lëkurës
  • Eliminon radikalet e lira dhe favorizon rregullimin e sintezës së melaninës

Mënyra e përdorimit: Përdoret dy herë në ditë në zonat e prekura (në mëngjes dhe në mbrëmje)

  1. 0% paraben
  2. hipoallergenic
  3. jo comedogenic (jo krijues i pikave të zeza)

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITISKIN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by