VLESHEL WHITE & GRAY SHAMPOO

0 Orders
#Vleshel 001
In stock
1,329L

Description

SHAMPO BARDHË E GRI
• E pasur me vaj avokado
Formulë e butë e cila pastron flokun. Kujdeset për strukturën e flokëve dhe skalpin duke e ushqyer rrënjësisht, duke i dhënë një tonalitet natyral dhe reflektim për flokë të bardha dhe gri, duke i ndalur të zverdhen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VLESHEL WHITE & GRAY SHAMPOO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by