Volume-up Sh Volumizing Shampoo

0 Orders
#BioactiveHairCare 001
In stock
1,960L

Description

Bioactive Hair Care Volume-up Sh

Volumizing Shampoo

250 ml

Shampo volumizuese.

Shampo volumizuese për flokë të imët dhe të hollë.

Pastron butësisht, duke i dhënë trashësi dhe vëllim flokëve tuaj.

U jep forcë dhe gjallëri.

Lëreni për pesë minuta para shpëlarjes përfundimtare.

Brand

Bioactive Hair Care

Additional information

Formulimi

Veprimi

Sasia

250 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Volume-up Sh Volumizing Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by