White Sterile Vials

0 Orders
#Dermastir 025
In stock
4,060L

Description

Dermastir White Sterile Vials

10 x 5 ml

Sistem i ri i ndriçimit të lëkurës – trajtim pa acid.
6% Vitaminë C,
8% Arbutin + Glycyrrhiza – ndriçim natyral i lëkurës,
3 peptide biomimetike – ndriçim i lëkurës bioteknike.
Zonat: Fytyrë, duar, qafë dhe dekolte
Shishka sterile mjekësore estetike
Formulë ekskluzive e bazuar në peptide dhe substanca aktive me efekt të njohur terapeutik.
Përdorni microneedles 0,25 mm – 0,50 mm për përdorim në shtëpi.
Përdorni microneedles 1,00 mm – 2,00 mm vetëm në një klinikë me një mjek të çertifikuar.

98% e pacientëve deklarojnë se nuk ndienin dhimbje gjatë trajtimit me DERMASTIR H53EGF, DERMASTIR WHITE dhe DERMASTIR LIPO.

100% e pacientëve ishin të kënaqur me rezultatet dhe të gatshëm për të vazhduar trajtimet me produkte.

Përdorimi:

Aplikoni përbërësin aktiv direkt në zonën e trajtuar të dezinfektuar. Përdorni microneedles 0,25 mm – 0,50 mm për përdorim në shtëpi. Përdorni microneedles 1,00 mm – 2,00 mm vetëm në një klinikë me një mjek të çertifikuar.

Ingredient:

AQUA (WATER), 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, ARBUTIN, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, OLIGOPEPTIDE-34, DECAPEPTIDE-15, OLIGOPEPTIDE-58,GLUTATHIONE.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Firma

Alta Care Laboratoires

Sasia

10 x 5 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “White Sterile Vials”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by