Whitening Pet Shampoo

0 Orders
#Tropiclean 006
In stock
1,200L 1,800L
Clear selection

Description

Whitening Pet Shampoo

Awapuhi & Coconut.

Shampo për qen dhe mace me awapuhi & arrë kokosi.

355 / 592 ml

Tropiclean Whitening – Awapuhi & Coconut Pet Shampoo çon qimen e kafshës suaj në lartësi më të bardha dhe të ndritshme. Në një shkumë të pasur, mielli i tërshërës parandalon tharjen e lëkurës, ndërsa awapuhi dhe boronica rrisin natyrshëm të gjitha ngjyrat. Formula unike e zbardhjes pastron dhe kushtëzon butësisht ndërsa e bën qimen e kafshës suaj të shkëlqyeshme dhe të bukur. Proteina natyrale nxjerr në pah të gjitha ngjyrat në mënyrë të natyrshme, kështu që funksionon mirë edhe në qimet me tre ngjyra. E mrekullueshme për qen dhe mace të të gjitha moshave. Më e mira kur përdoret së bashku me Tropiclean Pet Conditioner për një shtresë të butë, të ndritshme dhe shumë të freskët.

  • Bërë me përbërës natyral – Tropiclean përbëhet nga përbërës natyral ose me lëndë të parë me bazë minerale.
  • Nuk testohet në kafshë.
  • Pa sapun – nuk do të ndikojë në trajtimet e pleshtave dhe rriqrave.

Udhëzime për përdorim: Tundeni shishen para përdorimit. Pas larjes  shampon në qimen e lagur. Masazhoni me shampo qimen e kafshës suaj për 3 deri në 5 minuta, dhe më pas shpëlajeni mirë. I sigurt për përdorim të përditshëm.

Përbërja:

Purified water, mild coconut cleanser, hydrolyzed plant protein, avena sativa oatmeal, organic blend of (awapuhi extract, blueberry extract, chamomile extract, raspberry extract, yucca extract, mallow extract), fragrance, vitamin E.

Brand

Tropiclean

TropiClean përpiqet të përtërijë vazhdimisht produktet më të mira, paketimin, marketingun dhe menaxhimin në industrinë e kafshëve shtëpiake. Zgjidhjet krijuese për industrinë e kafshëve shtëpiake janë bërë një kulturë në TropiClean. Kohë pas kohe, TropiClean zhvillon zgjidhje inovative. Përmes inovacionit dhe krijimtarisë, TropiClean ka zhvilluar produktet kryesore në industri - nga shampot luksoze të kafshëve shtëpiake deri tek produktet e kujdesit oral me aroma të freskëta, të lehta për tu përdorur - duke u dhënë kafshëve shtëpiake dhe njerëzve një jetë më të mirë. Të gjitha këto sipas sloganit të kompanisë: "Për lavdinë e Zotit".  

Additional information

Sasia

355 ml, 592 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Tropiclean

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Whitening Pet Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by