Wrinkle Filler

0 Orders
#
In stock
8,120L

Description

Wrinkle Filler

30ml

Mbushësi i rrudhave Dermastir është një trajtim kundër rrudhave me veprim të shpejtë. Me veprimin e tij relaksues, Mbushësi i Rrudhave vepron në të gjitha llojet e rrudhave, linjave të shprehjes dhe gjithashtu plagëve dhe njollave. Mbushësi i rrudhave Dermastir ka një veprim të menjëhershëm si një trajtim kundër rrudhave. Kjo formulë novatore ka një veprim të dyfishtë – mbush rrudhat dhe i zbut ato duke relaksuar muskujt që i shkaktojnë ato (e njohur edhe si veprim miorelaksues). Mbushësi i rrudhave Dermastir është efektiv si në rrudhat sipërfaqësore ashtu edhe në ato të thella, duke zvogëluar pamjen dhe dukshmërinë e tyre. Shtë vërejtur gjithashtu se Mbushësi i Rrudhave zvogëlon shfaqjen e njollave të lëkurës, plagët e akneve, poret e zgjeruara, pasi rrit nivelet e acidit hialuronik dhe kolagjenit në matricën dermale.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by