Xeracalm A.D Huile Lavante

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Xeracalm A.D Huile Lavante

400ml

Vaji pastrues i rimbushjes së lipideve XeraCalm AD bazohet në një formulë shumë kompetente të krijuar rreth një risie aktive: I-modulia® I-modulia: Një inovacion bioteknologjik i zhvilluar nga Laboratories Pierre Fabre pas 12 vitesh kërkimi, zvogëlon ndjesitë e kruajtjes për shkak të lëkurës së thatë , zbut skuqjen / acarimet për shkak të hiperreaktivitetit të lëkurës, lejon lëkurën të mbrojë edhe një herë veten CER-OMEGA: riparon / ushqen lëkurën dhe forcon filmin mbrojtës hidrolipidik Av Waterne Thermal Spring Water: Zbut, zvogëlon ndjesitë e shqetësimit dhe zbut lëkurën. Vaji pastrues i rimbushjes së lipideve XeraCalm A.D e lë lëkurën të butë, të rehatshme dhe të butë – nuk i godet sytë – pa aromë – pa sapun.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by