Xeracalm A.D Pain Nettoyant Surgras

0 Orders
#
In stock
1,000L

Description

Xeracalm A.D Pain Nettoyant Surgras

100g

Falë kompleksit I-Modulia, ky pastrues i ngurtë dermatologjik kontribuon në reduktimin e kruajtjeve dhe skuqjeve të shkaktuara nga tharja e lëkurës. Lëkura është e butë dhe e mbrojtur nga efektet tharëse të ujit.
Fytyrë dhe trup, pa sapun ,pa parfum, pH fiziologjik. Tolerancë e shkëlqyer kutane. Lloji i lekures: shume e thate, atopole, lekure qe kruhet.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by